חדשות

מתוך ויקיתרופות
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
Banner.jpg

Share on Google+ Share on Linkedin E-mail this page Share on twitter.com Share with Facebook
תוצאות חיוביות במחקר HELIOS שלב III על אימברוביקה (®IMBRUVICA) של Janssen לטיפול בגידולים סרטניים מסוג CLL ו-SLL

חברת Janssen הודיעה על תוצאות מוקדמות ממחקר HELIOS שלב III, שהעריך טיפול משולב באימברוביקה (®Ibrutinib-IMBRUVUCA) עם בנדמוסטין (bendamustine) וריטוקסימב (rituximab) (BR) בהשוואה לאינבו עם BR, לטיפול בלוקמיה לימפוצטית כרונית (chronic lymphocytic leukemia, CLL) או לימפומה של לימפוציטים קטנים (small lymphocytic lymphoma, SLL) חוזרת או עמידה. על-פי ניתוח הנתונים, המחקר השיג את יעדו הראשוני של שיפור מובהק בשרידות ללא התקדמות המחלה (progression-free survival, PFS).

וועדת ניטור עצמאית (IDMC) המליצה על המשכת המחקר בתווית-גלויה והצעת הטיפול המשולב באימברוביקה ו- BR למטופלים בזרוע האינבו.

אימברוביקה, מעכב של טירוזין קינאז ע"ש ברוטון (Bruton's tyrosine kinase, BTK), כלולה בסל התרופות הממלכתי לטיפול במצבים הבאים: (1) לימפומה מסוג Mantle cell בחולים שמחלתם חזרה לאחר טיפול קודם אחד לפחות, שטרם טופלו באימברוביקה למחלה זו ולא בשילוב בורטזומיב (bortezomib).ם(2) טיפול ב-CLL בחולים עם מחלה חוזרת או עמידה עם מוטציה מסוג del17p, התוויה חדשה שהתקבלה בהתאם להמלצות האחרונות של וועדת סל התרופות לשנת 2015.Phase III Study with IMBRUVICA Combination Demonstrates Significant Delay in Disease Progression

לכל החדשות >

18/03/2015